close
close

Vlastnosti

Design intro

Design


Nová generace produktů: přejděte na design budoucnosti přístupového systému a zajistěte si, že jak bezpečnost Vaší budovy, tak vizuální přitažlivost, Vás dostanou na novou úroveň. Vítejte u SALTO. Vítejte u nového pojetí designu.

Technology intro

Technologie


Technologicky nejmodernější, XS4 Mini pokrývá Vaše současné i budoucí potřeby.

Security intro

Bezpečnost


Nejvyšší bezpečnost je více než pouhá odolnost výrobku, což XS4 Mini dokazuje následovně.

worldclass

PRVOTŘÍDNÍ NÁSTROJ


Stylový design je ochrannou známkou SALTO a s XS4 Mini zvyšujeme laťku již tak vysokého standardu díky malé, diskrétní velikosti v kombinaci s moderním, čistým LED designem. Chytrá kompaktnost XS4 Mini zjednodušuje instalaci prakticky na jakékoliv dveře v jakémkoliv prostředí.

user centered design

DESIGN ZAMĚŘENÝ NA UŽIVATELE


Základem XS4 Mini je bezpočet hodin věnovaných studiu, jak uživatelé skutečně používají přístupový systém. Například nová LED dioda byla vyvinuta tak, aby bylo jednodušší sledovat stav dveří. A anténa byla přebudována tak, aby načítala přístupové údaje rychleji, než kdykoliv předtím. Také pokrývá celou oblast nad klikou, takže nemusíte přemýšlet, kam přiložit kartu.

tech touch design

PEVNÁ KONSTRUKCE


Elegantní plastová čtečka XS4 Mini je dostupná ve dvou barevných provedení a pod plastovým krytem má výrobek ocelovou konstrukci, která zajišťuje vynikající konstrukční integritu. A aby to bylo ještě jednodušší, XS4 Mini přichází se širokou škálou funkčních a stylových klik vhodných pro použití na jakýkoliv typ dveří.

salto full compability

SALTO PLNÁ KOMPATIBILITA


SALTO XS4 Mini je 100% kompatibilní s ryze průkopnickým SVN SALTO virtuální síť a se SALTO bezdrátovým on-line systémem, stejně tak jako s celou řadou SALTO výrobků. XS4 Mini přináší Vaší budově řešení, které zajistí snadnější správu, je bezpečnější a také pohodlnější pro všechny, kteří budovu využívají. 

wireless

ELEKTRONICKÁ TECHNOLOGIE


Výrazně pokročilejší než kterýkoliv jiný elektronický zámek na trhu, pro XS4 Mini jsme použili nejnovější elektronické technologie k zajištění nových elektronických kování, která umožňují držet krok s neustálým technologickým rozvojem. S mnohem rychlejším mikroprocesorem, 4x větší pamětí a dokonalým designem je XS4 Mini inovativním zázrakem.

connectivity

PROPOJITELNOST


Život je stále častěji propojován v mnoha oblastech a XS4 Mini s touto skutečností drží krok. XS4 Mini není jen bezdrátový zámek, je ve své podstatě obousměrný a byl navržen tak, aby dosáhl co největší propojitelnosti s různými typy přístupových údajů, RFID technologií, stejně jako s dalšími vyspělými technologiemi, jako je NFC. A nové prvky se nacházejí dokonce i v programování. XS4 Mini používá bezdrátový přenosný programovací přístroj (PPD), který komunikuje s XS4 Mini pomocí NFC. XS4 Mini může být také integrován do jiných přístupových systémů: XS4 Mini je zámek, který Vás spojuje.

highest certifications

NEJVYŠŠÍ STUPNĚ CERTIFIKACE


Se SALTO si můžete být jisti, že všechna naše řešení jsou plně v souladu s nejnovějšími předpisy pro bezpečné a zdravé prostředí. Řešení SALTO byla navržena a vyrobena nejen v souladu se současnými požadavky, ale naše řešení drží krok také s Vašimi budoucími potřebami. Naše technologická platforma zajišťuje, aby se Vám Vaše dnešní investice vyplatila i v budoucnu.

total security

CELKOVÁ BEZPEČNOST


Konečně nastal čas zcela zapomenout na mechanické klíče. XS4 Mini je zámek, který dovoluje jednoduchý přechod z mechanického zámkového systému na náš moderní elektronický systém. Instalace XS4 Mini nemůže být snazší - stačí odstranit stávající kliky a nainstalovat. Není potřeba žádná složitá rekonstrukce. A s cenově dostupným XS4 Mini je ještě jednodušší převést všechny dveře napoprvé na inteligentní dveře. Ochrana lidí a majetku 24 hodin denně.

fire

POŽÁR


Design XS4 Mini pro jednoduchou instalaci má také za následek zvýšenou úroveň bezpečnosti a kontroly, jelikož dveře zachovávají integritu. XS4 Mini se skládá ze dvou polovin, které jsou k sobě připevněny dvěma dlouhými šrouby. Díky tomuto důmyslnému řešení si dveře mohou ponechat své protipožární certifikáty, protože k instalaci není potřeba žádné vrtání nebo další úpravy.

Gallery

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

3D simulátor Vašich dveří

Použijte trochu virtuální reality. Nabízíme Vám možnost virtuálního zobrazení, jak bude vypadat XS4 Mini na Vašich dveřích. Stačí stáhnou aplikaci XS4 Mini App (IOS, Android) na telefon nebo tablet a zapnout náhled, jak budou vypadat různé modely ve Vaší instalaci.

360º Pohled

Reference

Technická specifikace

Chytrá kompaktnost XS4 Mini zjednodušuje instalaci prakticky na jakékoliv dveře v jakémkoliv prostředí.

Povrchová úprava

Bílá
Černá

Modely

SVN

Rozměry

Výška: 127 mm
Šířka: 58.5 mm
Hloubka: 22.5 mm
Váha: 550 g

Handles

KontaktPodporujeme inovace. Na základě požadavků a potřeb našich zákazníků, dodáváme prvotřídní řešení nové generace elektronického přístupového systému bez kabelů a bez mechanických klíčů. Průběžným sledováním potřeb rychle rostoucího trhu jsme si stanovili nové standardy v bezpečnosti, ovladatelnosti a rozšířitelnosti.  

SALTO Systems

C/Arkotz nº9 - Pol. Lanbarren

20180 Oiartzun - Gipuzkoa

Spain

T: +34 943 344 550