close
close

Cechy

Design intro

DESIGN


Nowa generacja produktów: Daj się ponieść najnowszym standardom projektowania kontroli dostępu, które przenoszą zarówno bezpieczeństwo budynku jak i jego wystrój w zupełnie nowy wymiar. Witamy w SALTO Systems. Witamy w świecie nowego stylu.

Technology intro

Technologia


Najbardziej zaawansowany technologicznie XS4 Mini spełnia najwyższe wymagania dziś i w przyszłości.

Security intro

Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie to coś więcej niż odporność zamka i XS4 Mini jest tego przykładem.

worldclass

Produkt Światowej Klasy


Stylowy wygląd to znak rozpoznawczy SALTO a dzięki XS4 Mini, jeszcze bardziej podnosimy, już i tak bardzo wysoki standard. XS4 Mini jest mały, a jego dyskretny wygląd połączony jest z nowoczesną estetyką LED. Kompaktowość XS4 Mini ułatwia jego instalację w każdego typu drzwiach, uzupełniając każdego typu wnętrze. 

user centered design

Styl Przyjazny Użytkownikowi


XS4 Mini ma u swoich podstaw nieskończone godziny poświęcone studiowaniu tego, jak użytkownicy naprawdę posługują się kontrolą dostępu. Na przykład nowe światełko LED zostało zaprojektowane tak, aby status drzwi był bardziej widoczny. Wewnątrz zamka, antena czytnika została przeprojektowana w taki sposób, że czyta plan dostępu szybciej niż kiedykolwiek i zajmuje całą część nad klamką, więc nikt nie musi zgadywać, gdzie przyłożyć kartę.

tech touch design

Technologiczny Design


Smukły plastikowy czytnik XS4 Mini jest dostępny w dwóch kolorach, a pod nim znajduje się wzmocniona stalowa rama, która zapewnia przeważającą strukturalną jednolitość. XS4 Mini posiada również szeroki wybór funkcjonalnych i stylowych klamek, możliwych do zastosowania w każdego typu drzwiach. 

salto full compability

Pełna kompatybilność z platformą SALTO


SALTO XS4 Mini jest w 100% kompatybilny z genialnym i pionierskim rozwiązaniem Wirtualną Siecią SALTO oraz z SALTO Wireless, a także z całą gamą urządzeń SALTO. XS4 Mini dostarcza rozwiązanie, które sprawia, że łatwiej i bardziej bezpiecznie zarządzać całym obiektem, a jednocześnie będąc bardziej wygodnym i estetycznym dla użytkowników w budynku.

wireless

Elektroniczna Technologia


Znacznie bardziej zaawansowany niż jakiekolwiek inne zamki elektroniczne na rynku. W XS4 Mini zastosowaliśmy najnowszą elektroniczną technologię, która sprawia, że Twój system nadąża za szybkim rozwojem technologii. Znacznie szybszy procesor, czterokrotnie większa pamięć i unikalnie zaprojektowana elektronika sprawiają, że XS4 Mini to innowacyjny cud.

connectivity

Łączność


Świat jest coraz bardziej skomunikowany w wielu obszarach i XS4 Mini nadąża, a nawet wyprzedza tą rzeczywistość. XS4 Mini to nie tylko bezprzewodowy zamek Wireless; został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić dwukierunkową komunikację na najwyższym poziomie, niezależnie od praw dostępu, stosowanej technologii RFID oraz innych technologii komunikacji takich jak NFC. Innowacyjność rozciąga się dalej, nawet na sposób programowania zamka – XS4 Mini korzysta z bezprzewodowego Przenośnego Programatora SALTO PPD, który komunikuje się z zamkiem za pomocą technologii NFC. XS4 Mini może być również zintegrowany z innymi systemami – XS4 Mini to Twój skomunikowany zamek.

highest certifications

Najwyższe Certyfikaty


W SALTO, zapewniamy, że wszystkie nasze rozwiązania są w pełni zgodne ze wszystkimi najnowszymi przepisami dotyczącymi bezpiecznego i zdrowego otoczenia. Produkty SALTO zostały zaprojektowane i wyprodukowane w taki sposób, aby nie tylko spełniać dzisiejsze wymagania, nasze rozwiązania mogą być łatwo aktualizowane, tak, by mogły nadążać także za potrzebami przyszłości. Nasza platforma technologiczna zapewnia, że Twoja inwestycja dziś, będzie procentowała również jutro.

total security

Pełne Bezpieczeństwo


Nadszedł czas, aby całkowicie zapomnieć o kluczach mechanicznych. XS4 Mini to zamek, który pozwala na łatwą zamianę systemu klucza mechanicznego w budynku i jego uaktualnienie do najnowocześniejszego systemu kontroli dostępu. Instalacja nie może być prostsza - po prostu zdejmij istniejące klamki i zainstaluj XS4 Mini. Nie jest wymagana żadna skomplikowana modernizacja. Dodatkowo, przystępna cena XS4 Mini sprawia, że dużo łatwiej po raz pierwszy przekształcić wszystkie drzwi w budynku inteligentne drzwi. Ochrona ludzi i budynku 24/7.

fire

Ppoż


Design XS4 Mini we wszystkich instalacjach także oznacza podwyższony poziom bezpieczeństwa oraz kontroli, gdyż drzwi pozostają nienaruszone. XS4 Mini składa się z dwóch części, które połączone są za pomocą dwóch długich śrub. Dzięki temu genialnemu, bezinwazyjnemu rozwiązaniu, drzwi utrzymują swoje oryginalne certyfikaty przeciwpożarowe, ponieważ niewymagane są dodatkowe wiercenia ani żadna inna ingerencja w drzwi.

Galeria

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Symulator 3D

Stosując rzeczywistość rozszerzoną, możemy zaoferować wirtualny podgląd gamy produktów XS4 Mini, aby zobaczyć jak zamek XS4 Mini będzie wyglądał na Twoich drzwiach. Po prostu pobierz aplikację XS4 Mini na Twój telefon (iOs, Android) i zobacz jak różne modele będą wyglądały w Twoim budynku. 

Obraz 360º

Referencje

Specyfikacje Techniczne

Inteligentna kompaktowość XS4 Mini ułatwia instalację we wszelkiego rodzaju drzwiach, uzupełniając każdego typu wnętrze.

Kolory

Biały
Czarny

Modele

SVN

Rozmiar

Wysokość: 127 mm
Szerokość: 58.5 mm
Grubość: 22.5 mm
Waga: 550 g

Handles

KontaktWe wszystkim, co robimy, kierujemy się innowacyjnością oraz potrzebami naszych klientów. Dzięki temu dostarczamy wiodący na rynku system elektronicznej kontroli dostępu nowej generacji, niewymagający okablowania ani klucza mechanicznego. Od 2001 roku, Salto redefiniuje świat elektronicznych zabezpieczeń do drzwi w budynku, będąc pierwszą firmą, która wyprzedza potrzeby rynku w bardzo szybko zmieniającym się środowisku nowoczesnych technologii.

 

SALTO Systems Sp. z o.o.

Oddział w Polsce

ul. Ostrobramska 101ª

04-041 Warszawa

Tel.: +48 222 112 204